Pretendenci - Herbowa
Ładowanie...

Kontakty

Sparingi

Zapraszamy wszystkie chętne zespoły do oferowania meczów sparingowych. Kontakt na gg:4532483

Aktualności

VIII kolejka HLAKP

• autor: Owen1989, 2014-01-22 10:23

8. kolejkę zmagań w HLAKP rozpoczęliśmy od trzeciej ligi, a w niej od pojedynku Pretendentów z FC Karamuczos. Oczywistym faworytem tej potyczki był lider tabeli, czyli Pretendenci. Początek zdawał się potwierdzać, że mecz może zakończyć się jedynie gładkim zwycięstwem tej drużyny. W 4 min bramkę zdobył Bartłomiej Wiśniewski, a minutę później z rzutu karnego podwyższył Piotr Stajszczak. Stajszczak trafił też minutę po przerwie i prowadzenie 3:0 nieco uśpiło Pretendentów, a coraz składniej grający z meczu na mecz zespół FCK odpowiedział golem. Zdobył go Artur Żarnowski, który przytomnie uderzył piłkę z bliskiej odległości. Odpowiedź lidera była bolesna – w 17 min gola strzelił Rafał Woć, a minutę później swojego kolejnego hat-tricka w sezonie ustrzelił Stajszczak. W 19 min obejrzeliśmy najpiękniejszą bramkę tego spotkania. Arkadiusz Szok uderzył z trudnej pozycji, mocno, a piłka po odbiciu od poprzeczki wylądowała w bramce Patryka Drozda! Na tym Karamuczos nie poprzestali! W 24 min trzeciego gola dla tej ekipy zdobył bowiem Michał Miciuła i mecz zakończył się rezultatem 5:3. Raptem 5:3, patrząc na dotychczasowe dokonania obu zespołów w LAKP.